Liga Senior Autonómica Hockey
Pos | Club | P | W | D | L | F | A | GD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Borbolla | 3 | 3 | 0 | 0 | 23 | 2 | 21 | 9 |
2 | CH RAXOI | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 |
3 | HC Cambre | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4 |
4 | CIA MARÍA | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 13 | -9 | 1 |
5 | LICEO | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
6 | APG BIERZO | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | -15 | 0 |
Pos | Club | P | W | D | L | F | A | GD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Borbolla | 3 | 3 | 0 | 0 | 23 | 2 | 21 | 9 |
2 | CH RAXOI | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 |
3 | HC Cambre | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4 |
4 | CIA MARÍA | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 13 | -9 | 1 |
5 | LICEO | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
6 | APG BIERZO | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | -15 | 0 |
A última xornada da segunda fase da Liga Iberdrola de rugby pon fronte a fronte ao CRAT Residencia Rialta...
O Pazo dos Deportes de Riazor acolle a partir das 17:00 horas o cruce da Ok Liga Iberdrola entre...
Hoxe, sábado 16 de marzo ás 14:30 horas, xogarase o Fillas de Breogán vs Estrela Vermelha feminino correspondente á...
O pavillón da Sangriña, na Guarda, quenta motores para acoller o derbi galego do balonmán feminino. Desde as 17:30...
Carral acolle a celebración do IX Torneo Club Ximnasia Rítmica Carral e do XXI Certame Municipal desta modalidade. Ambas...
Pos | Club |
---|---|
1 | CD Futsi |
2 | P. R. Burela |
3 | Barcelona |
4 | O. Envialia |
5 | Alcorcón |
6 | Atl. Madrid |
7 | Athletic "B" |
8 | Eibar |
9 | Barça "B" |
10 | Viajes Interrías |
11 | Levante U.D. |
12 | V. Amarelle |
13 | CD Monte |
14 | Poio FS |
15 | Osasuna |
16 | Alavés |
17 | UA Alicante |
18 | O Fisgón |
19 | AE Penya |
20 | Victoria FC |
21 | Oviedo "B" |
22 | RCD ABANCA |
23 | Móstoles |
24 | CE Seagull |
25 | Athletic |
26 | SE AEM |
27 | Dépor "B" |
28 | R. Sociedad |
29 | Valladares |
30 | Zaragoza |
31 | Roldán |
32 | Valdetires |
33 | Oviedo |
34 | Txantrea |
35 | El Pozo FS |
36 | Zaragoza |
37 | Logroño |
38 | CD Parquesol |
39 | R. Vallecano |
40 | Sporting "B" |
41 | Atlético "B" |
42 | Madrid "B" |
43 | Racing |
44 | Victoria CF |
45 | F.S.F. Castro |
46 | Tenerife |
47 | Sárdoma |
48 | A Fervenza |
49 | C.D. Tacón |
50 | Muslera "A" |
51 | Lacturale |
52 | Sevilla |
53 | Betis |
54 | Gijón Fútbol |
55 | Madrid C.F.F. |
56 | Friol |
57 | S.C. Huelva |
58 | Leganés FS |
59 | Valencia |
60 | CD Oceja |
61 | O. Envialia "B" |
62 | Racing "B" |
63 | Rodiles F.S. |
64 | Umia CF |
65 | Valladolid |
66 | Afar 4 FS |
67 | CF Pozuelo |
68 | Promesas |
69 | As Burgas |
70 | Ribamontán |
71 | HC Borbolla |
72 | Atl. Arousana |
73 | Sporting |
74 | CH RAXOI |
75 | Bilbo FS |
76 | Espanyol |
77 | HC Cambre |
78 | Xaloc "A" |
79 | CIA MARÍA |
80 | Stilo Kirol Kluba |
81 | LICEO |
82 | APG BIERZO |